تولید کننده شیشه لوازم خانگی و ساختمانی

شرکت شیشه سازان جام ایمن بهترین کارخانه تولید کننده و بزرگترین صادر کننده شیشه سکوریت لوازم خانگی و ساختمانی و دکوراتیور در ایران می باشد .

۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۶ مهر
680
تولید کننده شیشه لوازم خانگی و ساختمانی

در دنیای امروز استفاده از شیشه، پیوسته در حال افزایش است. شیشه‌ یک ماده پر کاربرد و محصولی منحصر به فرد است که در عین شفافیت ویژگی‌های بسیاری ارائه می‌دهد و به ظاهر محصولات زیبایی دو چندان می بخشد .

ما در شرکت تولید کننده شیشه جام ایمن واقع در تهران / ایران بیش از 25 سال است که محصولات شیشه‌ای را با کاربردهای گوناگون، برای بهبود کیفیت زندگی ارائه می‌دهیم . خدمات ما در راستای تامین نیازهای صنایع مختلف و تولیدکنندگان معتبر ساختمانی و صنعتی در زمینه شیشه است ، به‌گونه‌ای که همراه با ارائه این کیفیت ممتاز در محصولات، اکنون به عنوان یکی از برترین شرکای تجاری صنعت لوازم خانگی در دنیا شناخته شده ایم .

شرکت شیشه سازان جام ایمن پاسخگوی عالی ترین سطح تقاضا در خلق زیبایی شناسی و محصولات منحصر به فرد برای لوازم خانگی است ، متخصصان گرد آمده در شرکت جام ایمن، با تجارب مثبت و سازنده آماده هستند تا شما محصولاتی ارزشمند از صنعت شیشه را در اختیار داشته باشید. مهارت و تخصص ما این امکان را می‌دهد که انتظارات شما را در این زمینه برآورده کنیم. در این راستا توانسته‌ایم با افزایش تولید و توامان با تامین نیاز مشتریان داخل از سال 2008 حجم عظیمی از شیشه های مختلف به شرکت های معتبر درکشورهای بلغارستان ، صربستان ، ترکیه، روسیه ، عراق، پاکستان ، تاجیکستان و ازبکستان صادر‌کنیم.

ما همواره فراتر از انتظارات مشتری هستیم و با ارائه خدمات حرفه‌ای و پایبندی به تعهداتمان نیازهای مشتریان را برآورده می‌کنیم.

در این مسیر همه متخصصین ما طبق استانداردهای تعریف شده تلاش می‌کنند تا علاوه بر جلب رضایت شما، محصول شما، در بازار رقابت پذیر و درخشان باشد.

ما با مهارت و تخصص، محصولی به شما ارائه می‌دهیم که می‌توانید به کیفیت درخشان آن اطمینان کنید.

 

شیشه سکوریت صنعتی و لوازم خانگی :

به شیشه هایی گفته می‌شود که در لوازم گرمایشی و‌سرمایشی خانگی و صنعت روشنایی استفاده می‌شود .

لوازم مختلفی را در آشپزخانه‌ها می بینیم که از شیشه ساخته شده‌اند و کارآمد و خوش ساخت هستند.

امروزه شیشه‌های به کار رفته در لوازم آشپزخانه، بنا به نوع کاربرد، در برابر حرارت مقاوم هستند.

شیشه‌های مورد استفاده در لوازم خانگی توکار و روکار :

این گروه محصولات از لحاظ ایمنی و زیبایی اهمیت زیادی دارند.

شیشه های مورد استفاده در لوازم خانگی در آشپزخانه باید در مقابل حرارت، شوک و ضربه مقاوم باشند. ما برای این دسته محصولات شیشه‌های تخصصی تولید می‌کنیم.

 

انواع شیشه لوازم خانگی :

شیشه اجاق رومیزی و مبله

سینک

هود

فر تو کار و مبله

ماکروویو

مینی فر و توستر

چایساز

یخچال و فریزر

بخاری و شومینه

 

شیشه‌ سکوریت ساختمان

شیشه‌های ساختمانی یک اصطلاح کلی است که به انواع شیشه های مورد استفاده در سازه‌ها مانند خانه یا ساختمان‌های بلند اطلاق می شود. این شیشه‌ها ممکن است جزء جدایی ناپذیر یک سازه باشند که به محافظت، زیبایی و حفظ انرژی در یک سازه کمک می‌کنند. سبکی، عایق صدا و دما سهولت نصب و ایمنی نقات قوت کاربرد شیشه در ساختمان‌ها هستند. کارشناسان این صنعت پیوسته کاربردهای جدیدی در راستای تطبیق پذیری شیشه در استفاده برای این ماده ابداع می‌کنند، به‌گونه‌ای که شیشه‌ها امروزه به یک ماده حیاتی برای ساختمان‌ها تبدیل شده‌اند. شیشه های سکوریت شده در بین شیشه‌های ساختمانی یکی از استانداردترین اشکال شیشه ایمنی موجود است. شیشه سکوریت شده از طریق یک فرآیند گرمایشی خاص و خنک شدن سریع ساخته می شود که این فرآیند باعث می‌شود مقاومت شیشه سکوریت شده تقریباً پنج تا هفت برابر بالاتر از شیشه معمولی باشد. این نوع شیشه، هنگام شکستن آسیب نمی‌رساند و از لحاظ ایمنی و زیبایی استفاده‌های فراوانی در ساختمان‌ها دارد.

 

انواع شیشه های ساختمانی

نمای ساختمان

شیشه های درب و پنجره و ویترین های ضد گلوله

نرده ، پله و بالکن های شیشه های

شیشه های چند جداره

پارتیشن های تخت و خم

کابین دوش

شیشه های دیوارپوش چاپی

شیشه های آسانسور

گلخانه

 

شیشه‌ سکوریت دکوراتیو

شیشه ها در تمام زوایای لوازم خانه یا محل کار شما حضور دارند. از میز‌های شیشه‌ای کار و ناهارخوری گرفته تا استفاده در مبلمان و جلو مبلی و سایر وسایل. بنابر خاصیت تبدیل پذیری ، شیشه به یک ماده استاندارد و پرکاربرد در فضاهای داخلی منزل و محل کار تبدیل شده‌است.

 

سایر محصولات

شیشه های پزشکی

کاربرد شیشه در انواع لوازم پزشکی و بیمارستانی علاوه بر آنتی باکتریال بودن آن سبکی، ایمنی و بهداشت، کاربردهای تخصصی نیز دارد. ما در زمینه تولید انواع شیشه‌های ترولی پزشکی ، مانیتورهای پزشکی و سایر ملزومات بیمارستانی می توانیم شیشه هایی با کیفیت و ایمنی مناسب تولید کنیم.

به دلیل پایداری منحصر به فرد شیشه در برابر شوک حرارتی ، تغییرات دما و بارهای مکانیکی مانند خمش و ضربه شیشه های جام ایمن محصولی مطلوب برای بسیاری از کاربردها به شمار می‌رود .

ما با دراختیار داشتن دستگاه های مختلف پردازش و مقاوم سازی شیشه، می توانیم متناسب با هر نوع وسیله و با کاربردهای گوناگون، محصولات مورد نیاز شما را تولید کنیم. این شیشه ها با توجه به نوع استفاده از ایمنی و مقاومت لازم برخوردارند. مانند قفسه های کتابخانه، شیشه ترازو، تخته گوشت های شیشه ای، تخته وایت برد ، انواع شیشه های محافظ در ماشین های صنعتی مثل تراکتور و بیل های مکانیکی و انواع شیشه های رنگی و تزیینی و هر نوع شیشه ی دیگری که ایده های خلاقانه ی شما به ما برای ساخت آن انگیزه دهد.

 

خط تولید شیشه

قیمت شیشه سکوریت ساختمان

شیشه نشکن ساختمان