حوزه های کاری شرکت جام ایمن

ما متخصصین حوزه ی شیشه سکوریت تخت و خم هستیم و با ارائه تخصصی ترین و گسترده ترین طیف کالا و محصولات نوآورانه و سفارشی ساز برای یک همکاری مطمئن و بلند مدت در بازار شیشه و همکاری ما در طراحی و مشاوره و پشتیبانی ، می توانید روی ما حساب کنید .محصولات تولیدی جام ایمن در کل به سه دسته تقسیم می شوند :شیشه های صنعتی و لوازم خانگی ، شیشه های ساختمانی ، شیشه های دکوراتیو

۱۴۰۲ شنبه ۲۷ خرداد
1654
حوزه های کاری شرکت جام ایمن

ما متخصصین حوزه ی شیشه سکوریت تخت و خم هستیم و با ارائه تخصصی ترین و گسترده ترین طیف کالا و محصولات نوآورانه و سفارشی ساز برای یک همکاری مطمئن و بلند مدت در بازار شیشه و همکاری ما در طراحی و مشاوره و پشتیبانی ، می توانید روی ما حساب کنید .

محصولات تولیدی جام ایمن در کل به سه دسته تقسیم می شوند :

شیشه های صنعتی و لوازم خانگی

شیشه های ساختمانی

شیشه های دکوراتیو

 

شیشه های صنعتی و لوازم خانگی :

به شیشه هایی گفته می‌شود که در لوازم گرمایشی و‌سرمایشی خانگی و صنعت روشنایی استفاده می‌شود .

لوازم مختلفی را در آشپزخانه‌ها می بینیم که از شیشه ساخته شده‌اند و کارآمد و خوش ساخت هستند.

امروزه شیشه‌های به کار رفته در لوازم آشپزخانه، بنا به نوع کاربرد، در برابر حرارت مقاوم هستند.

شیشه‌های مورد استفاده در لوازم خانگی توکار و روکار :

این گروه محصولات از لحاظ ایمنی و زیبایی اهمیت زیادی دارند.

شیشه های مورد استفاده در لوازم خانگی در آشپزخانه باید در مقابل حرارت، شوک و ضربه مقاوم باشند. ما برای این دسته محصولات شیشه‌های تخصصی تولید می‌کنیم.

این شیشه ها شامل شیشه های مورد استفاده در فر، سینک، گاز صفحه ای رومیزی ، هود ، اجاق مبله ، ماکروفر ، آون توستر ، مینی فر ، چای ساز ها و یخچال و فریزر هستند.

 

شیشه‌های صنعت ساختمان

شیشه‌های ساختمانی یک اصطلاح کلی است که به انواع شیشه های مورد استفاده در سازه‌ها مانند خانه یا ساختمان‌های بلند اطلاق می شود. این شیشه‌ها ممکن است جزء جدایی ناپذیر یک سازه باشند که به محافظت، زیبایی و حفظ انرژی در یک سازه کمک می‌کنند. سبکی، عایق صدا و دما سهولت نصب و ایمنی نقات قوت کاربرد شیشه در ساختمان‌ها هستند. کارشناسان این صنعت پیوسته کاربردهای جدیدی در راستای تطبیق پذیری شیشه در استفاده برای این ماده ابداع می‌کنند، به‌گونه‌ای که شیشه‌ها امروزه به یک ماده حیاتی برای ساختمان‌ها تبدیل شده‌اند. شیشه های سکوریت شده در بین شیشه‌های ساختمانی یکی از استانداردترین اشکال شیشه ایمنی موجود است. شیشه سکوریت شده از طریق یک فرآیند گرمایشی خاص و خنک شدن سریع ساخته می شود که این فرآیند باعث می‌شود مقاومت شیشه سکوریت شده تقریباً پنج تا هفت برابر بالاتر از شیشه معمولی باشد. این نوع شیشه، هنگام شکستن آسیب نمی‌رساند و از لحاظ ایمنی و زیبایی استفاده‌های فراوانی در ساختمان‌ها دارد. انواع شیشه های ساختمانی عبارتند از نمای ساختمان ، شیشه های درب و پنجره و ویترین های ضد گلوله ، نرده ، پله و بالکن های شیشه های ، شیشه های چند جداره ، پارتیشن های تخت و خم ، کابین دوش شیشه های دیوارپوش چاپی ، شیشه های آسانسور و گلخانه

 

شیشه‌های دکوراتیو

شیشه ها در تمام زوایای لوازم خانه یا محل کار شما حضور دارند. از میز‌های شیشه‌ای کار و ناهارخوری گرفته تا استفاده در مبلمان و جلو مبلی و سایر وسایل. بنابر خاصیت تبدیل پذیری ، شیشه به یک ماده استاندارد و پرکاربرد در فضاهای داخلی منزل و محل کار تبدیل شده‌است.

به دلیل پایداری منحصر به فرد شیشه در برابر شوک حرارتی ، تغییرات دما و بارهای مکانیکی مانند خمش و ضربه شیشه های جام ایمن محصولی مطلوب برای بسیاری از کاربردها به شمار می‌رود .

ما با دراختیار داشتن دستگاه های مختلف پردازش و مقاوم سازی شیشه، می توانیم متناسب با هر نوع وسیله و با کاربردهای گوناگون، محصولات مورد نیاز شما را تولید کنیم. این شیشه ها با توجه به نوع استفاده از ایمنی و مقاومت لازم برخوردارند. مانند قفسه های کتابخانه، شیشه ترازو، تخته گوشت های شیشه ای، تخته وایت برد ، انواع شیشه های محافظ در ماشین های صنعتی مثل تراکتور و بیل های مکانیکی و انواع شیشه های رنگی و تزیینی و هر نوع شیشه ی دیگری که ایده های خلاقانه ی شما به ما برای ساخت آن انگیزه دهد.